Objednávky syrov  0911 320 032

Aké víno zvoliť?

Víno Dockner


Neviete, ktoré víno vybrať pre spoločné chvíle?

Skúste degustačné sady s bielymi alebo červenými vínami. Iste poteší nielen vás, ale aj vašu drahú polovičku. Už sa nemusíte trápiť zložitým premýšľaním nad vhodnou fľašou – úspech je takmer vždy zaistený. A možno si môžete zahrať na someliérov a spestriť si tak spoločne strávené chvíle. Váš náprotivok určite ocení vašu kreativitu vo všetkých spomínaných ohľadoch. Tu by som rozhodne odporučil napríklad tento absolútne uhladený a návykovo piteľný minerálny rizling s úžasnými ovocnými tónmi z degustačnej sady RIED. Naozaj by som prial každému toto biele víno ochutnať.

Aj ja som si takými situáciami ako môj kamarát prešiel a viem, čo hľadanie toho pravého vína obnáša. Preto som pre vás pripravil tieto akčné balíčky so starostlivo vybranými bielymi i červenými vínami, ktoré vás určite nesklamú. Vinárstvo Josef Dockner je zaručene správna voľba.

Či už si vyberiete sadu Grüner Veltliner, Red, Ried, Sacra alebo Fresh, vďaka výnimočným chutiam týchto vín (napr. toto Veltlínske zelené, ktoré pochádza z viniča hlboko zakorenené a 30 rokov staré) si vykúzlite kvalitné zážitky so svojimi najbližšími.

Pre spoločné chvíle s vašou vyvolenou vrelo odporúčam Veltlýnske biele víno Ried Himmelreich s vôňou kvetu čiernych ríbezlí doplnené mandľovými a ľahko korenistými tónmi a chuťou zeleného jablka. Objednajte si ho priamo v degustačnej sade Grüner Veltliner s ďalšími vínnymi pokladmi. Degustačné sady potešia milovníkov rakúskych vín Josef Dockner.

<< späť na ponuku vín

 Víno Dockner

Víno Dockner

Víno Dockner