Objednávky syrov  0911 320 032

Vína dockner

Víno Dockner


Bohatstvo odrôd viniča, ktoré Rakúsko má, sa odráža aj v našej ponuke vín. Patria medzi ne ovocné, ľahké biele a červené vína, ale aj silné, plné vína, ktorých hrozno pochádza z našich jedinečných vinohradov v okolí Göttweiger Berg.

Veltlínske zelené a Rizling hrajú v Dockneri hlavné úlohy, paletu bielych vín obohacujú odrody ako Muskateller, Sauvignon Blanc a Chardonnay. Pri červených vínach staviame na Zweigelt, Svätovavrinecké, Rulandské modré, Cabernet Sauvignon a Merlot, nechýbajú ani kvalitné sekty z našej výrobne šumivých vín, sekt a jemné ovocné šťavy, výborné brandy a likéry.

Človek nemusí byť skúsený someliér, aby vedel, že pohár dobrého a kvalitného vína dokáže dokonale pozdvihnúť chuť jedla, potešiť naše zmysly a podčiarknuť každý príjemný moment. Čo však hľadajú všetci milovníci pri vínach bez rozdielu je vysoká kvalita. A práve tu predstavujú poctivé a s láskou pestované vína s dlhoročnou rodinnou tradíciou od rakúskeho vinárstva Josef Dockner, kde sa kvalita, vynikajúca chuť a priaznivé ceny rozhodne nevylučujú.

<< späť na ponuku vín

 Víno Dockner

Víno Dockner

Víno Dockner